Akcija! KRUPS Espresso kafijas automāts Roma, 15 bar, melna/hromēta EA8108

Akcija! KRUPS Espresso kafijas automāts Roma, 15 bar, melna/hromēta EA8108

IEGUVUMI

Elegants un stilīgs dizains. Šī kafijas automāta dizains ir ārkārtīgi elegants, kas pozitīvi ietekmē jebkuras virtuves interjeru.

Thermoblock uzsildes sistēma. Inovatīva, kompakta sistēma garantē ideālu kafijas temperatūru, sākot jau ar pirmo tasīti, kas pagatavota ar šo automātu.

Claris Aqua ūdens filtra sistēma. Katrs ūdens piliens, kas tiek izmantots kafijas pagatavošanai, ir īpaši filtrēts, lai nodrošinātu izcilu tīrumu, tādējādi tiek garantēta ideāla dzērienu garša.

Dzirnaviņas ar hermētisku tvertni 500 g kafijas. Dzirnaviņas ļauj pagatavot kafiju no svaigi maltām kafijas pupiņām un hermētiskā tvertne ilgstoši saglabā kafijas garšu un aromātu. Lielā izmēra dēļ to nav bieži jāuzpilda.

Izņemama 1.6 l liela ūdens tvertne. Tā kā tvertni var izņemt, nav problēmu ar ūdens iepildīšanu vai tās tīrīšanu. Liela ietilpība (1,6 l) palīdz pasniegt vairākas kafijas tasītes, tikai vienreiz uzpildot tvertni. Pat garas ballītes laikā viesiem nebūs ilgi jāgaida dzēriens.

Kafijas tases izmēra izvēle. Izmantojot šo funkciju, varat pagatavot no 20 līdz 220 ml kafijas, lai iegūtu tādu kafiju, kā vēlaties.

Automātiskas tīrīšanas un atkaļķošanas programmas. Šī funkcija ļauj uzturēt automātu tīru, kas palīdz ietaupīt laiku un saglabāt ideālu sagatavotās kafijas kvalitāti.

Automātiskās izslēgšanās funkcija. Ar šo funkciju kafijas automāts automātiski izslēdzas, kad kafija ir pagatavota. Tas palīdz ietaupīt elektrību Jūsu mājās.

PRODUKTA APRAKSTS

Krups EA 8108 ir ideāls risinājums tie, kas grasās iegādāties savu pirmo kafijas automātu. Šis modelis apvieno uzlabotas tehnoloģiskās funkcijas un modernu dizainu. Ierīce ir aprīkota ar patentētu Thermoblock sistēmu, kas garantē. Kafijas stipruma (standarta/stipra) regulēšanas funkcija ļauj Jums iegūt tieši tādu kafiju, kā vēlaties. Trīspakāpju malšanas iestatījums nodrošina ideālu pasniegtās kafijas kvalitāti. Automātiskās tīrīšanas un atkaļķošanas programmas rūpējas par Jūsu laika ietaupīšanu un atbilstošu ierīces stāvokli. Hermētiska tvertne 500 g pupiņām un 1.6 l liela ūdens tvertne novērš nepieciešamību uzpildīt tās pēc katras lietošanas reizes.

PRODUKTA SPECIFIKĀCIJAS

Jauda: 15 bāri

Espresso, Parasta kafija, Piena putošanas uzgalis

Automātiska sistēma kafijas maluma, biezuma un kafijas daudzuma regulēšanai

Kafijas pagatavošana uz maltas kafijas bāzes

Patentēta kompakta karsēšanas sistēma Thermoblock

Metāla koniska malšanas ierīce

Kafijas izmēra izvēle

Noņemams ūden trauks 1,6l

Automātiskas tīrīšanas un atkaļķošanas programmas

Izmēri: 245x365x330mm

Korpuss: Plastmasa

Krāsa: Melna/hromēta

 

 

 Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

Mūsu telefons: +371 20 36 00 78

Pilnīgi jauns  

2 Gadu garantija 

Līzings no 3 līdz 36 mēnešiem ✓

    Prece atrodas kategorijā: Kafijas automāti 
  • Ražotājs: Mixed
  • Modelis: EA8108
  • EAN: 010942215714
  • PRECES KODS: 109196
  • Pieejamība: Pieejams
  • 322,91€