Akcija! TEFAL blenderis Tripl’Ax Pro, 1.5l, 1500W BL936

Akcija! TEFAL blenderis Tripl’Ax Pro, 1.5l, 1500W BL936

PRODUKTA APRAKSTS

Līdz šim ēdāt augļus un dārzeņus, un līdz šim jums bija blenderis. Taču jūs neapzinājāties, ka augļi un dārzeņi labāk atklāj savas īpašības caur pulverizāciju, pateicoties ātrgaitas motoram apvienojumā ar Tripl'Ax® Pro tehnoloģiju, kas nodrošina griešanos līdz pat 460 km/h, pāršķeļot sastāvdaļu šūnu sieniņas, lai atbrīvotu labāko. Augļi un dārzeņi savās šūnās satur vitāli nozīmīgas uzturvielas un vitamīnus, kā arī šķiedrvielas, kas labvēlīgi ietekmē organisma mikrofloru un regulē vispārējo veselības stāvokli. Mūsu pulverizācija atbrīvo vairāk uzturvielu un uzlabo to biopieejamību jūsu ķermenim, lai tās vieglāk absorbētu. Jūtieties jaunāks un enerģiskāks, lai atklātu visu savu potenciālu! "Ultrablend+" 6 nerūsējošā tērauda asmeņus (33% biezāki, 73% garāki*) darbina jaudīgs 1500 W motors, lai nodrošinātu ideāli vienmērīgu rezultātu. "UltraBlend+" liela ātruma blenderim ir pietiekama jauda, lai sagatavotu dažādus ēdienus. 6 automātiskas programmas (smūtijs, smalcināts ledus, karsta zupa (no ātro asmeņu berzes), sorbets, rieksti, automātiskā tīrīšana) un manuālā vadība sniedz neierobežotas recepšu īstenošanas iespējas. To visu papildina īpaši izturīgs, neplīstošs Tritan™ 2 l trauks, mīcīšanas piederums biezu/cietu produktu sagatavošanai un intuitīvs digitāls displejs, lai izvēlētos laiku, ātrumu un programmu. Ar "UltraBlend+" liela ātruma blenderi iegūstiet vēl vairāk no saviem augļiem un dārzeņiem un atbrīvojiet savu "super es".   *salīdzinājumā ar Tripl'Ax asmeņiem

IZCELTIE PRODUKTI

Tripl'Ax® Pro

Tripl'Ax® Pro tehnoloģija: 6 nerūsējošā tērauda asmeņi un 3 papildu darbības — 33% biezāki, 73% garāki asmeņi

30 000 APGR./MIN

30 000 apgriezienu minūtē: 1,5 reizes ātrāks par parastu blenderi** Asmeņu malas griežas ar ātrumu, kas pārsniedz 460 km/h. 

6 automātiskas programmas

6 automātiskas programmas, lai nodrošinātu gatavošanu ar laidenu palaidi (smūtijs, smalcināts ledus, karsta zupa (no ātro asmeņu berzes), sorbets, rieksti, automātiskā tīrīšana).

1500W izturīgs motors

Jaudīgs un izturīgs, ideāli piemērots gardu, mājās gatavotu sulu, zupu, mērču un daudzu citu ēdienu gatavošanai.

Lielas ietilpības Tritan trauks

Īpaši izturīgs Tritan™ 2 l trauks (izmantojamā ietilpība), smakas neuzsūcošs

Intuitīvs digitālais displejs

Papildu ērtībām, lai nolasītu automātisko programmu atlikušo laiku un pašreizējo ātrumu, taču arī tad, ja vēlaties manuāli veikt savu personīgo izvēli.

Mīcīšanas piederums

Maisiet un mīciet savus biezākos/cietākos ēdienus.

PRODUKTA SPECIFIKĀCIJA

Jauda: 1500W

Ātruma režīmu skaits: 6

Ietilpība: 2,9 litri

Trauks: 2 litri

Ledus sasmalcināšanas funkcija

Droša aizvēršanas sistēma

Funkcija: PULSE

Krāsa: Sudraba

 Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

Mūsu telefons: +371 20 36 00 78

Pilnīgi jauns  

2 Gadu garantija 

Līzings no 3 līdz 36 mēnešiem ✓

    Prece atrodas kategorijā: Blenderi  
  • Ražotājs: Mixed
  • Modelis: BL936
  • EAN: 3016661148828
  • PRECES KODS: 153155
  • Pieejamība: Pieejams
  • 176,70€