Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD objektīvs priekš Canon

Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD objektīvs priekš Canon

Gluži tāpat kā gleznotājs sniedzas pēc pareizās otas, portretu mākslinieks sniedzas pēc 85 mm objektīva. Šī objektīva fokusa garums ir ideāli piemērots, lai uzņemtu patīkamus attēlus ar reālistiskām sejas izteiksmēm precīzās proporcijās. Kamēr platleņķa objektīvi liek priekšmetiem izskatīties lielākiem, nekā tie patiesībā ir, savukārt garākie telefoto objektīvi saspiež un saplacina priekšmetu vizuālās īpašības, šis 85 mm vidēja telefoto objektīvs būs pareizā izvēle. Turklāt darba attālums starp fotogrāfu un fotografējamo objektu ir ideāli piemērots, lai izveidotu personisku kontaktu, kas bieži pietrūkst, izmantojot tālummaiņu.

Tamron SP 85mm f/1.8 ir pasaulē pirmais 85 mm ātras apertūras objektīvs ar attēla stabilizāciju. Tā unikālais dizains ļauj ietvert VC (Vibration Compensation) attēla stabilizācijas sistēmu, vienlaikus pārmērīgi nepalielinot objektīva izmēru vai svaru. Piedevām SP 85mm f/1.8 nodrošina līdz pat malām spilgtu skatu meklētāja attēlu vieglākai kompozīcijas izveidei un demonstrē augstākās klases sniegumu vāja apgaismojuma apstākļos. Ātrais apertūras atvērums f/1,8 piedāvā arī teicamu līdzsvaru starp objekta asumu un bokē efektu – sapņaino izplūdumu, kas liek portreta objektam izcelties uz fona.


Palieciet stabili ar Vibration Compensation

SP 85mm f/1.8 ir pasaulē pirmais objektīvs ar fiksētu fokusa attālumu 85 mm, ātru apertūras atvērumu f/1,8, un iebūvētu VC (Vibration Compensation) attēla stabilizāciju. Kameras kustība, kas bieži ir pārāk niecīga, lai fotogrāfs to uztvertu, ir galvenais iemesls nepievilcīgām fotogrāfijām. Turklāt jaunākās digitālās spoguļkameras ar augstākiem pikseļu blīvumiem ir īpaši jutīgas pret niecīgākajām kameras vibrācijām.

Šī tehnoloģija ļauj fotografēt vāja apgaismojuma apstākļos bez statīva un optimāli izmantot lēnāka slēdža ātruma un palielināta asuma dziļuma priekšrocības, vienlaikus ārkārtēji nepalielinot kameras sensora jutību (ISO ekvivalents). Tas ir īpaši svarīgi portretu fotografēšanā, jo apgaismojums bieži ir skops un fotogrāfam nepieciešama spontanitāte, ko savukārt traucē statīva vai zibspuldžu vienību izmantošana.


Asāki attēli, skaistāks bokē

Lai apmierinātu un pat pārsniegtu augstas izšķirtspējas un augsta pikseļu blīvuma moderno kameru prasības, SP 85mm f/1.8 izmanto LD un XLD zemas dispersijas stikla elementus, kas labo kritiskās aberācijas. Pirmšķirīgs optiskais dizains padara krāsu izplūšanu praktiski neievērojamu, panākot asu un skaidru attēlu kvalitāti, un nodrošina izcilu veiktspēju jebkuros apgaismojuma apstākļos. eBAND un BBAR pārklājumi darbojas saskaņoti ar dažādām pretatstarošanas tehnikām, lai palielinātu gaismas caurlaidību, samazinātu uzplaiksnījuma un māņattēla defektus, kā arī novērstu atstarošanos objektīva ietvara iekšienē.

SP 85mm f/1.8 ir izstrādāts, lai nodrošinātu izcilu fotografējamā objekta asumu satriecoši skaidrai un nevainojamai attēla kvalitātei. Tajā pašā laikā Tamron dizaina filozofijas pamatā ir uzskats, ka fotogrāfi – it īpaši portretu fotogrāfi - izmanto bokē (fona izplūduma) efektu kā radošu elementu, kas ļauj akcentēt objektu. Veicot daudzskaitlīgus izmēģinājumus ar dažādiem izplūduma efektiem, kā, piemēram, liega, maiga pāreja no fokusētajiem attēla apgabaliem uz nefokusētajiem, Tamron ir radījis maigu un dabisku izplūduma efektu, kas ideāli saskaņojas ar izcilo asumu.


Noturīgs pret mitrumu, atvaira netīrumus

Mitrumizturīgā konstrukcija, tai skaitā, speciālie blīvējumi vietās, kur iespējama mitruma iekļūšana objektīva korpusā, nodrošina papildu aizsardzību. Augsti izturīgs fluora pārklājums uz priekšējā elementa virsmas novērš kondensāciju un atvaira putekļus, netīrumus un pirkstu nospiedumus.


Paplašiniet iespējas ar TAP-in konsoli

Nākotne ir šeit. Tagad jūs varat atjaunināt SP 85mm f/1.8 aparātprogrammatūru, pielāgot autofokusa pozīcijas, regulēt mehāniskos iestatījumus un papildfunkcijas, vienkārši pievienojot objektīvu TAMRON TAP‑in konsolei, kas caur USB savienota ar personālo datoru.


SP (Super Performance)

Tikai divi burti, bet kāda tiem ir ietekme uz rezultātu. SP apzīmē Super Performance un nozīmē Tamron piedāvāto augstas veiktspējas objektīvu. Mūsu inženieriem tika dota iespēja izpausties šo objektīvu dizainā, un tika pieliktas visas pūles, lai katrā no objektīviem iekļautu optimālas veiktspējas parametrus. Paceliet savas kameras darbību jaunā līmenī — un bruģējiet ceļu uz Super Performance.


VC (Vibration Compensation)

VC attēla stabilizators ļauj uzņemt asus un neizplūdušus attēlus, kā arī nodrošina vienmērīgu skatu meklētāja attēlu.


USD (Ultrasonic Silent Drive)

Jaudīgs ultraskaņas motors ātru un dinamisku obektu uzņemšanai. Tas ir ārkārtīgi kluss, precīzs un uztur pilna laika manuālo kontroli.


eBAND pārklājums

Nanostrukturēts pārklājums aizsardzībai pret nevēlamu atspīdumu un māņattēlu.


LD (zema dispersija)

Objektīva elements lielākam attēla asumam un hromatiskās aberācijas korekcijai.


XLD (ļoti zema dispersija) stikls

Īpašs stikls ar ļoti zemu krāsu dispersijas indeksu vislabākajam asuma līmenim un hromatiskās aberācijas korekcijai.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

Mūsu telefons: +371 20 36 00 78

Pilnīgi jauns  

2 Gadu garantija 

Līzings no 3 līdz 36 mēnešiem ✓

    Prece atrodas kategorijā: Objektīvi 
  • Modelis: F016E
  • PRECES KODS: 61
  • Pieejamība: Pieejams
  • 762,00€
  • 639,00€